Het Alzheimer Café is voor iedereen die op welke manier dan ook te maken heeft met dementie. Je ontmoet lotgenoten en kunt met elkaar in gesprek over dingen die je meemaakt of die jou bezighouden. Afwisselend worden er verschillende onderwerpen behandeld.
Op dinsdag 9 december is het thema: Een avond in kerstsfeer.
Het is nog vrij vroeg in de maand, maar toch: Traditioneel sluiten we het jaar af met een ontspannen avond in Kerstsfeer. Je bent van harte welkom met je naasten om alvast in de kerststemming te komen met muziek, samenzang, misschien wel een mooi verhaal, een ‘winterse versnapering’ en een drankje. We maken met elkaar een prettige, ontspannen avond, passend bij het eind van het jaar en met ruimte voor persoonlijke overdenkingen en herinneringen.
Meer weten?
Neem dan contact op met Monique Steunenberg, mantelzorg consulent.
Het Alzheimer Café wordt georganiseerd door Alzheimer Nederland afdeling Oost-Veluwe, Atlant Zorggroep, De Kap, Talma Borgh, Vérian en Zorggroep Apeldoorn en omstreken.