Het Parkinson Café is een ontmoetingsplek in Apeldoorn voor mensen met Parkinson en alle belangstellenden.

De bijeenkomsten worden ingevuld met afwisselend een informatief, actief of creatief programma. Een plek waar iedereen met zijn of haar eigen ervaringen en ideeën welkom is. Kom koffiedrinken, luisteren of actief deelnemen. Je bent van harte welkom!

📅 Dinsdag 10 november
🕑 Van 14.00 tot 16.00 uur
📍‘De Groene Hoven’, Koninginnelaan 280 (zaal 2 beneden)
🧡 Bijdrage: 3,- euro p.p. inclusief drankje en versnapering (contant of met QR-code)

Voor het aankomende Parkinson Cafe op 10 november is ergotherapeute Nathalie Hogeling uitgenodigd. Nathalie werkt o.a. ook met mensen met Parkinson of Parkinsonisme, die de dagbehandeling van Zorggroep Apeldoorn volgen.

Een aspect van deze behandeling kan zijn: oefeningen in mindfulness. Nathalie gaat ons vertellen wat mindfulness is en hoe het kan bijdragen aan het beter kunnen omgaan met Parkinson of Parkinsonisme. Kan het wellicht stress-verlagend werken? Dit en nog veel meer kom je te weten tijdens deze middag. Daarna gaan we ook praktisch aan de slag en zo kun je zelf een beetje ervaren wat mindfulness is en wellicht kan betekenen voor jouzelf. Zou het iets voor je kunnen zijn, of moet je verder zoeken naar manieren om met deze ziekte om te gaan.

Na de pauze is er gelegenheid om gezellig met elkaar in gesprek te gaan over hetgeen je hebt gehoord en geoefend, of over andere dingen die je bezighouden. Je bent dus van harte uitgenodigd om deze middag over mindfulness bij te wonen en samen de (niet moeilijke) oefeningen te doen.

De cafes zijn altijd op de 2e dinsdag van de oneven maanden (behalve in juli), en zijn van 2 tot 4 uur voor de gasten.

Aanmelden
Voor aanmelden, informatie en vragen, graag mailen naar: [email protected].
In verband met de organisatie van het café is het prettig dat u zich aanmeldt.

Oproep vrijwilligers
Het Parkinson Café is op zoek naar vrijwilligers. Extra hulp is welkom: koffie en thee maken, drankjes en versnaperingen klaarzetten. De cafés zijn altijd op de 2e dinsdag van de oneven maanden (behalve in juli), en zijn van 14.00 tot 16.00 uur voor de gasten. De vrijwilligers komen om rond 13.00 uur en zijn tot ongeveer 17.00 uur aanwezig. Iets voor jou? Neem dan contact op met Gerbrig de Witte van de Werkgroep Parkinson Café Apeldoorn: [email protected] of 06 – 43 72 62 02.