04-07-2025

Boodschap doen of bezoekje brengen

Apeldoorn kent helaas veel mensen die zich eenzaam voelen. Maar ook Apeldoorners die het niet lukt om zelf boodschappen te doen. Daarom zijn wij altijd op zoek naar vrijwilligers die boodschappen willen doen en/of eenzaamheidsbezoekjes willen brengen aan een ander. Zo maken we samen Apeldoorn een beetje mooier!

Wat ga je doen?
Als vrijwilliger kun je kiezen uit twee taken:

  • 1. Boodschappenondersteuning
    Wekelijks ga je met een boodschappenlijstje om pad om de boodschappen voor een hulpvrager te doen. Daarna breng je de boodschappen naar de hulpvrager. Soms maak je daar nog even een praatje.

    2. Bezoekmaatje
    Je brengt wekelijks bezoeken aan mensen die behoefte hebben aan sociaal contact. Je maakt een gezellig praatje en drinkt samen een kopje thee of koffie. Het is fijn als je de Nederlandse taal spreekt.


Wat vragen wij van jou?

  • Je kunt zelfstandig werken;
  • Je kunt goed met geld omgaan (voor de boodschappenondersteuning);
  • Je vindt het gezellig om een praatje te maken;
  • Je kunt afspraken maken en nakomen;
  • Je beheerst de Nederlandse taal.

Wat bieden wij jou?

  • Begeleiding van een coördinator;
  • Contact met andere vrijwilligers;
  • Regelmatige bijeenkomsten voor ondersteuning en ontwikkeling;
  • Leuke activiteiten als dank voor je inzet.

Meer informatie en aanmelden
Wil je meer weten of je aanmelden als vrijwilliger? Mail ons: info@dekap.nl

Samen maken we Apeldoorn sociaal en zorgzaam. Jouw hulp is belangrijk!