Wereld Alzheimer Dag 2025 staat in het teken van ‘Samen muziek maken’. Muziek maken en muziek luisteren geeft plezier en brengt herinneringen terug. Muziek is onmisbaar bij het creëren van een prettige sfeer. Daarom organiseren we in samenwerking met de werkgroep Typisch Turks op 21 september in de Groene Hoven in Apeldoorn een muzikale activiteit voor iedereen, in het bijzonder voor mensen met een migratieachtergrond.
Wees welkom!
We gaan samen muziek maken en luisteren. Er komt een Turkse trommelaarster optreden op een kleine trommel. Zij neemt meer kleine trommels mee, zodat bezoekers actief mee kunnen trommelen.
Natuurlijk zijn er ook lekkere hapjes aanwezig om de bijeenkomst een gezellige sfeer te geven. Met deze activiteit willen we mensen met elkaar verbinden en aandacht vragen voor de ziekte van Alzheimer en andere vormen van dementie.
📅 Zondag 21 september
🕒 Van 13.00 tot 15.00 uur
📍 De Groene Hoven, Koninginnelaan 280
Voor meer informatie kun je contact opnemen met mantelzorg consulent Eleonora Souissa via: e.souissa@dekap.nl of 06 427 435 25.