Ik ben vrijwilliger

We zijn trots en blij dat jij samen met vele andere vrijwilligers het leven van mede-Apeldoorners een beetje mooier maakt. We willen je zo goed mogelijk ondersteunen om dit mooie werk met plezier te blijven doen. Daarom organiseren we regelmatig themabijeenkomsten, trainingen en intervisie; deskundigheidsbevordering. Daarnaast organiseren we ook gezellige uitstapjes of bijeenkomsten om elkaar te ontmoeten of onze vrijwilligers te bedanken. We hebben ook een aantal handige zaken voor je op een rijtje gezet waar je gedurende je vrijwilligerswerk wat aan hebt.

rolstoelwandelen

Actuele hulpvragen

Geregeld hebben we hulpvragen die wat moeilijker in te vullen zijn. We plaatsen deze hulpvragen in de rubriek “actuele hulpvragen”. Kijk af en toe eens bij deze rubriek. Misschien zit er een hulpvraag tussen die jij best zou willen doen ook al is het iets anders dan je normaal doet.

Laatste nieuws

VW_oproep voor samen boodschappen doen
08-05-2025

Samen boodschappen doen (De Maten)

Voor een dame (62) met fysieke problemen zoeken we een vrijwilliger (v) die haar wil helpen met boodschappen doen.

Lees verder
Winactie_vierkant_benefiet piano concert (1)
06-05-2025

Winactie: kaartjes benefietconcert

Pianist en componist Christian Gilissen (14 jaar) organiseert een benefietconcert in de Grote Kerk voor Alzheimer NL. Win kaartjes!

Lees verder
shuffleboard-5945232_1280
06-05-2025

Sjoelen voor het goede doel

Heb jij altijd al beter willen leren sjoelen? Op 9 mei geeft Soroptimistclub Apeldoorn een sjoelworkshop bij de Kap.

Lees verder